MACO

MACO

Пакет Оптимальний
Зальцбург
Тел .:
044 559-XX-XX Показати телефон +380 44 559 9707
Тел .:
044 559-XX-XX Показати телефон +380 44 559 9707
  • Профіль компанії
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

MACO

Австрійська фірма `Mayer & Co` - виробник фурнітури MACO - була заснована паном Лоренцом Майєром в 1947 році, хоча перша власна продукція - залізні вироби, будівельна та меблева фурнітура - була випущена підприємством ще в 1923 році. З 1952 року Mayer & Co. з першим заводом розміщується в Зальцбурзі. З 1957 року підприємство спеціалізується на виробництві поворотно-відкидної фурнітури, а в 1968 році розробляє першу власну конструкцію фурнітури для поворотно-відкидного вікна, яка визначила розвиток фірми на довгі роки вперед. З 1994 року є володарем сертифікату якості DIN ISO 9001.
MACO пов'язує свій успіх в першу чергу з якістю своєї продукції.

Структура МАСО:
У нас 3 заводи (в Австрії), 1 в Росії (поставки тільки для Росії) і 6 складських підприємств (Польща, Нідерланди, Китай, Великобританія, Італія, Німеччина)

07 листопада 2007 року в Україні в місті Києві було зареєстровано офіційне представництво австрійської фірми Mayer & Co. Beschlaege (торгова марка МАСО), одного з провідних європейських виробників віконної і дверної противзломної фурнітури, дверних замків, віконних ручок, а також фурнітури для віконниць.
Мета представництва - в першу чергу технічна підтримка та технічне забезпечення клієнтів, якими є як фірми виробники віконних конструкцій, які застосовують у своєму виробництві продукцію фірми MACO, так і офіційні дилери в Україні компанії MACO, якими є фірми "Аркада-Пласт", "Артек", "Єврофасад", "МЕТАЛПЛАСТ"
У даний час фірма MACO виводить на ринок України свої нові розробки, які, ми впевнені, зацікавлять вітчизняних виробників віконних конструкцій, що прагнуть підвищити технологічність свого виробництва і оснастити свої конструкції механізмами, що відповідають сучасним вимогам комфорту і безпеки.
MACO MULTI - Протизломна фурнітура
MACO MULTI-TREND перевірена роками високоякісна система поворотною і поворотно-відкидної фурнітури для пластикових і дерев'яних вікон
MACO MULTI-МATIC нове покоління поворотної і поворотно-відкидної фурнітури
MACO RAIL-SYSTEM - зсувна фурнітура - рішення для зсувних, розсувних і відкидних, а також підйомних елементів.
MACO PROTECT Дверні замки
MACO EMOTION - віконні ручки
MACO TRICOT - нова формула проти корозії
MACO RUSTICO - фурнітура для віконниць; RUSTICO - premium - поверхня - тришаровий захист від корозії

Регіональні представники в Україні:
Корольов Богдан 067 353-XX-XX Показати телефон +380 67 353 3635 Львівська, Волинська, Рівненська та Вінницька області
Бугра Володимир 067 687-XX-XX Показати телефон +380 67 687 5262 Закарпатська та Івано-Франківська області
Волошин Олександр 067 694-XX-XX Показати телефон +380 67 694 9312 Донецька, Дніпропетровська і Запорізька області
Шуляковський Андрій 067 472-XX-XX Показати телефон +380 67 472 2218 Черкаська, Кіровоградська, Полтавська і Сумська області
Савичев Андрій 067 741-XX-XX Показати телефон +380 67 741 4167 Миколаїв, Одеса, Херсон
Ференчук Андрій 067 468-XX-XX Показати телефон +380 67 468 1270 Київ і область, Чернігівська та Житомирська області
Кіхну Юрій 067 447-XX-XX Показати телефон +380 67 447 6865 Продакт-менеджер, технічні питання

Система контролю доступу openDoor

Система контролю доступу openDoor
Двері будинку, квартири або запасного виходу повинні мати можливість відкриватися не тільки за допомогою ключа. Така комфортна система контролю доступу реалізована у MACO в чотирьох варіантах і включає наявність спеціального з'єднувального кабелю. Система контролю доступу openDoor рекомендована до використання, в першу чергу, з замками з трьома фалевая засувка з програми PROTECT Z-TA Comfort. Формула успіху = безпеку замка Z-TA + зручне управління openDoor.
ЧОТИРИ ВАРІАНТИ
Transporder - зовнішній монтаж на стіні
Класичний варіант пристрою, що зчитує на зовнішній стіні, розташований безпосередньо біля дверей поблизу від дверного замка. Доступ в будинок або квартиру здійснюється через електронний ключ, автомобільний ключ або карту-транспондер. Прилад контролю розташовується всередині. Майже всі марки автомобілів оснащені цією функцією. Може бути використаний автомобільний ключ, чіп або карта-транспондер.
Кодовий замок - система інтегрована в дверне полотно
openDoor кодовий доступ в будинок або квартиру проводиться шляхом набору чотирьох або шестизначного коду. Кодовий замок виконаний з нержавіючої сталі і встановлюється зовні на дверне полотно, контрольний прилад інтегрований всередину стулки.
Біометричний - система інтегрована в дверне полотно
Доступ в будинок або квартиру шляхом натискання на пристрій, що зчитує відбиток пальця. Пристрій, що зчитує встановлено зовні на стулці, контрольний прилад інтегрований в дверний профіль. Вхідне в комплект інфрачервоне дистанційне керування дозволяє змінювати заводські настройки та надає швидкий скидання для нового завантаження даних.
Transporder-Plus - система, інтегрована в дверне полотно
Доступ в будинок або квартиру здійснюється шляхом зчитування інформації з електронного ключа, чіпа або карти. Пристрій, що зчитує встановлено зовні на стулці, контрольний прилад інтегрується в дверний профіль. Ключі майже всіх автомобільних марок підходять для можливості інтеграції в цю систему відкривання. Пристрій може функціонувати також з безліччю чіпів або карт.

MACO MULTI

MACO MULTI
Для найвимогливіших
Вражаючі можливості різноманітних типів відкривання
МАСО пропонує виробникам ПВХ і дерев'яних вікон дві фурнітурні лінії з принципово схожим діапазоном функцій - МАСО MULTI-TREND і MACO MULTI-MATIC. Різниця полягає лише в міру можливостей автоматизації виробництва і пов'язаної з цим економією витрат на виготовлення.
Повністю прихована фурнітура МАСО INVISIBLE і VV 130кг може застосовуватися як з TREND, так і з MATIC для вікон із ПВХ і дерева. Аналогічно може застосовуватися частково прихована фурнітура.
Всі рішення для дерев'яних вікон, масивних конструкцій, як, наприклад, витримує 180 кг петлевая група для терасових дверей і великих стулок в відкинутому положенні, захист від випадання стулки "Safety Pin", віконні системи зі зміщенням паза фурнітури 13мм / 4мм фальцлюфт, вісім різних варіантів провітрювання, запірні планки для алюмінієвих вікон і петлевая група з кольоровим порошковим покриттям входять в стандартну комплектацію MULTI. Інноваційний корозійностійке покриття TRICOAT може бути вибрано як опція.
Якісну перевагу взломостойкой фурнітури MACO MULTI до 4-го класу взломостойкості - це система замикання i.S. - Одне з передових рішень на міжнародному ринку. Характерна особливість полягає в i.S.-цапфах. Цікавим рішенням також є застосування MACO MULTI в нестандартних будівельних конструкціях і реконструйованих будинках.

MACO MULTI-TREND

MACO MULTI-TREND
Перевірена роками високоякісна система поворотною і поворотно-відкидний фурнітури для пластикових і дерев'яних вікон
Модульна техніка нашої системи фурнітури програми пропонує всі можливості на базі тільки однієї єдиної системи, на яку ми даємо 10-річну гарантію якості з моменту поставки продукції
надійність
Ви хочете
надійні вікна ...
- Які бездоганно функціонують
- Які в подальшому можна легко модернізувати
- Які не вимагають окремого складського запасу, так як практично всі елементи універсальні
комфорт

Ви хочете
комфортні вікна ...
- Які прості в експлуатації і красиво виглядають
- Які вимагають мінімум додаткових елементів
- Які на порядок надійніше, ніж у конкурентів
- Які базуються на тій же фурнітурної системі
швидкість

Ви хочете
раціональні вікна ...
- Які економлять час монтажу і на стулці і на коробці
- Які не вимагають спеціального навчання
- Які збираються зі стандартних елементів
сумісність

Ви хочете
зручні вікна ...
- Які зручні в технічному обслуговуванні
- Які в готовому вигляді можна легко вдосконалити
- Які при різноманітті конструкцій вимагають мінімум елементів
Проспект Multi-Trend (пластик, дерево), Керівництво з монтажу (пластик, дерево), Монтажна схема (пластик, дерево), Керівництво по догляду (пластик, дерево) Ви знайдете на нашому сайті

MACO EMOTION

MACO EMOTION
творче початок
Форма і колір для ідеального втілення
Віконні ручки MACO emotion представлені трьома модельними лініями: HARMONY, Symphony і Rhapsody, кожна в 5 стандартних кольорах. Вони відрізняються світлостійкою і зносостійкої поверхнею і проходять постійний контроль якості відповідно до вимог DIN EN ISO 9001: 2008 та технічними умовами RAL. На віконні ручки надається функціональна гарантія 12 років.
MACO Emotion включає також ручки з фіксацією положення 45˚ для мікропровітрювання, ручки з фіксацією положення 45˚ для мікропровітрювання, ручки з фіксацією ключем або кнопкою, роздільні натискні гарнітури для балконних і терасових дверей в комбінації з поворотно-відкидний фурнітурою MACO MULTI, різноманітні за розміром зовнішні ручки, натискні гарнітури для балконних, терасових і міжкімнатних дверей в комбінації з дверними замками групи MACO PROTECT, ручки для похило-зсувний і підйом-зсувний систем в комбінації з фурнітурою для похило-зсувних систем МАСО RAIL-SYSTEMS, розетки ручок з декоративними накладками на петлеву групу.
Дизайнерською знахідкою продукт-групи Emotion є прихована віконна ручка MACO Emotion Tentazione. Механізми відкривання та замикання поворотного і поворотно-відкидного вікна залишаються незмінними при використанні цієї ручки. Незмінними залишаються і інші функції вікна, такі як, наприклад, взломостойкость і провітрювання. Абсолютно унікальними є форма ручки і її інтеграція в поверхню профілю стулки.

MACO PROTECT

MACO PROTECT
Для Вашої безпеки
Багатоточкові дверні замки, які відповідають усім вимогам ринку
Замки МАСО PROTECT для вхідних і міжкімнатних дверей завдяки наявності зломостійких роликових цапф, сталевих штирів, гаків або комбінації гаки-штирі істотно ускладнюють небажане проникнення в приміщення. Покращена тепло- і звукоізоляція підвищує клас взломостойкості елементів замку до WK2.
Різні варіанти МАСО PROTECT включають замок з приводом від ручки G-TS, замок з приводом від ключа Z-TS з 4 взломостойкимі роликовими IS цапфами або комбінацією гаки-штирі і в якості опції, додатковим замком ZS або трёхфалевий замок Z-TF, що має до 9 точок замикання. Ці know-how MACO забезпечують зручність в експлуатації, оптимальну взломостойкость і незначні витрати на монтаж.
Крім того, запірні планки, штульп запірних планок і самі замки можуть оброблятися інноваційним корозійностійким покриттям Tricoat.
Висота двері з дерева або ПВХ не грає великої ролі, з модульною системою PROTECT у Вас завжди є готове рішення: Удіне розташування коробки замку і стандартне її фрезерування, доповнене комбінацією гаки-штирі, а також просте подовження або укорочення штульпа забезпечують повну свободу в підгонці до будь-якій висоті двері.

MACO PROTECT MODUL

MACO PROTECT MODUL
Унікальний замок для будь-яких вимог
Новаторський підхід до питання економності

Якщо асортимент вами дверей включає вироби різної висоти і різноманітних модифікацій, то ви будете змушені мати на складі різні моделі дверних замків. Це збільшує навантаження на ваш склад і змушує витрачати більше фінансових коштів.

Вихід із ситуації є!
Модуль Protect - інноваційний відповідь на виробничі запити

Ідеї ​​від MAСO
• випускати двері різної висоти, застосовуючи всього один замок
• модульна система з різними типами замикання
• однакові варіанти замків і розташування запірних елементів
• індивідуальне позиціонування верхнього запірного елемента

Переваги для переробників
• скорочення витрат на утримання складського запасу
• нестандартні замовлення тепер виконуються простіше і швидше, заощаджуючи ваші
витрати
• легкий монтаж завдяки універсальній висоті розташування коробки
замку і місць кріплення
• однотипне фрезерування завдяки універсальній коробці замку
• легке дооснащення вже існуючої двері
• коробка верхнього запірного елемента може розташовуватися на будь-який
висоті
• завдяки модульній системі ви отримуєте додаткові можливості - комбінація замикаючих елементів
- Гаки-штирі
- Додатковий замок
- Замикання за допомогою магнітних цапф
- Обмежувач двері
• можливість створювати дверні конструкції висотою від 1,6 до 3,1 м
• можливо дооснащення системами охоронної сигналізації
• Модуль Protect може використовуватися в якості ремонтної системи
для ремонту існуючих вже дверей.

Отримайте більше свободи вибору
Базове виконання замків
Z-TS Modul / G-TS
1 Замок зі штирями
2 Замок з гаками
3 Замок з комбінованими замикаючими елементами гаки-штирі
Модулі для дверей різної висоти
Подовжує, який вкорочує або проміжний додатковий штульп дають можливість створювати дверні конструкції різної висоти.
4 з вкорочують штульпом: мінімальна висота дверей 1600 мм
5 з подовжують штульпом: максимальна висоти двері 2650 мм
6 подальші можливості подовження замку при застосуванні проміжного штульпа: максимальна висота дверей 3100 мм

Різні види замикання
Нові можливості завдяки різним модулям
Модуль з запірними елементами гаки-штирі
• Єдина позиція коробки замку
• Крюк входить в запірну планку на глибину до 11 мм
• Стандартні точки кріплення
• Чи не потрібна спеціальна запірна планка для гаків або штирів - рекомендується застосовувати запірну планку для комбінації гаки-штирі
Модуль штульпа з магнітними цапфами
• Легко дооснастити для систем сигналізації
Модуль додаткового замка
• Замикається окремим циліндром замку
• Запірна планка для комбінації гаки-штирі
• При повороті ключа запірний ригель висувається на 20 мм
Модуль штульпа з обмежувачем
• Додаткова безпека двері
• Двері фіксується у відкритому положенні
• деактивує зовні за допомогою профільного циліндра

Запірні планки для модулів

MACO RAIL-SYSTEM

MACO RAIL-SYSTEM
Для цінителів комфорту /
Стираючи межі /
Фурнітуру для похило-зсувних і підйомно-зсувних систем МАСО RAIL-SYSTEMS для великогабаритних засклених конструкцій відрізняється зручністю в експлуатації і широкий спектр можливостей відкривання. Навіть багатостулкові конструкції розсуваються без особливих зусиль, відкриваючи тим самим прохід в житловий простір. На додаток до цього фурнітура для зсувних систем комплектується різноманітними за формою і функцій віконними ручками.
Похило-зрушення фурнітура
Ця фурнітура представлена ​​системами: SKB-S стандарт, SKB-SЕ з автоматичними втягуванням стулки, а також SKB-Z з примусовим втягуванням стулки до 200 кг. Всі три системи доступні з корозійних покриттям TRICOAT.
Підйомно-зрушення фурнітура
Підйомно-зрушення фурнітура МАСО HS призначена для комплектування стулок до 400 кг. Ефективність фурнітури підтверджена успішними випробуваннями на герметизацію, дощову водонепроникність і вітрове навантаження. У комбінації з порогом МАСО GFK фурнітура МАСО HS користується заслуженою репутацією у енергозберігаючому будівництві. Поріг МАСО GFK має низький коефіцієнт теплопередачі, що робить термічне розділення абсолютно зайвим. При вазі стулки 300 кг для максимальної зручності в експлуатації рекомендується додаткова каретка із запатентованою системою щіток для очищення напрямних.

MACO RUSTICO

MACO RUSTICO
Для прихильників класики
Широкий вибір фурнітури для дерев'яних, пластикових і алюмінієвих віконниць для всіх видів відкривання ще раз переконує в різноманітті функцій MACO RUSTICO. Це ідеальне рішення для простого і швидкого монтажу фурнітури як на виробництві, так і на місці збірки. Фурнітура для віконниць МАСО RUSTICO відповідає всім вимогам і умовам виробництва якісних європейських віконниць. До стандартними програмами фурнітури для віконниць MACO RUSTICO відносяться програми монтажу фурнітури на віконну коробку і в стіну.
Фурнітура для монтажу в стіну призначена для кріплення віконниць на фасад будівель. Відмітною якісною ознакою є наявність високостійких сталевих петель із можливістю регулювання в усіх напрямках. У стандартну комплектацію входять регульовані несучі стрижні, а також петлі з регульованим коліном для багатостулкових віконниць. Швидкий і раціональний монтаж віконниць забезпечується завдяки використанню шаблонів MACO RUSTICO. MACO пропонує також рішення для монтажу віконниць на теплоізольовані фасади, вирішуючи при цьому проблему запобігання втрати тепла.
Завдяки корозійностійкої покриттю MACO premium фурнітура для віконниць MACO RUSTICO є незаперечним лідером в своєму класі. Відповідно до побажань споживачів фурнітура MACO rustico може поставлятися у всіх кольорах RAL.

Унікальне покриття фурнітури воском, вибитий логотип на деталях.

Унікальне покриття фурнітури воском, вибитий логотип на деталях.
Унікальне покриття фурнітури воском.
А також: На всіх функціональних деталях є присутнім логотип і точна дата виробництва. 10 років гарантованої роботи фурнітури з вказаної дати виробництва!

Всім відомо, що рухаються і труться деталі відчувають опір. Чим воно більше - тим сильніше знос деталей і шум. Відповідно зменшується час служби елементів. Розробники МАСО вирішили поліпшити ковзаючі властивості фурнітури, зменшити тертя між деталями, і збільшити їх термін експлуатації. Сьогодні всі елементи фурнітури МАСО покриваються восковим шаром, який забезпечує легку і безшумну роботу, а також дозволяє поліпшити захист поверхні від корозії.
Ексклюзивне воскове покриття МАСО забезпечує дивовижно легку і безшумну роботу фурнітури! Дане покриття винайдено і запатентовано МАСО і є тільки у МАСО! Просочення воском на молекулярному рівні надає фурнітурі неповторний блиск і глянець! При цьому фурнітура, оброблена воском, фактично завжди знаходиться в змащеному стані. А за рахунок воскового покриття фурнітура МАСО є менш вибагливою в догляді, на відміну від інших фурнитур, покритих лаком. Передові технології та ексклюзивність воскового покриття МАСО продає за ціною звичайної фурнітури, що економить Ваші гроші.

Поворотно-відкидна фурнітура MACO MULTI - захист замість повчань

Поворотно-відкидна фурнітура MACO MULTI - захист замість повчань
Змінений порядок відкривання для безпечної експлуатації вікна.
Якщо трохи відійти від буденності, можна цілеспрямовано запобігти вагомі ризики. Кожен, хто користується вікном, знає звичний стандартний порядок відкривання: поворот ручки перед відкиданням стулки. Але все-таки іноді концепція користування приміщенням вимагає від нас чогось іншого. Наприклад, усвідомлено захищати людей.
Особливо тоді, коли далеко не кожен повинен відкривати легко і запросто вікно або ж віконну двері. Подумайте, наприклад, про громадських будівлях, таких як дитячі садки, школи, лікарні, будинки престарілих та готелі. І не забувайте ще, будь ласка, про Ваш приватному житловому просторі, про дитячих кімнатах, і про гостьових.

Оберігати - замість того, щоб повчати
Дотримуючись саме такого девізу, компанія MACO розробила і представила вперше (!) На українському ринку відкиду-поворотну фурнітуру: тут елементи рухаються в дещо іншому порядку, ніж звично: При перекладі ручки в горизонтальне положення стулка приводиться в відкидне положення. І тільки при перекладі ручки вертикально вгору, стулку можна повністю відкрити.

Замикання, залежне від положення
Вашій увазі пропонується також відкиду-поворотна ручка. Вона обладнана спеціальним запірним циліндром. Між становищем «закрито» і «відкинуто» ручка має вільний хід. Після повороту ручки на 90 ° відкиду-поворотні ножиці переводять стулку в відкидне положення. З цього положення можна перевести ручку без додаткового управління запірним циліндром, оскільки хід віконної ручки заблокований запірним циліндром. Для того, щоб повернути ручку, потрібно відімкнути запірний циліндр за допомогою ключа. Тільки потім віконну ручку можна повернути на слід 90 ° і стулка відкриється. Щоб забезпечити безпеку Вашої дитини ключ від ручки повинен перебувати тільки у Вас, або ж у тих людей, які усвідомлено хочуть відкрити вікно. У тому випадку, якщо віконна ручка не замкнені, вікно можна безперешкодно переключити з відкинутого положення у відкрите.

Захист Ваших дітей - блокіратор відкривання МАСО

Захист Ваших дітей - блокіратор відкривання МАСО
Обережно діти!
Захист від випадіння дітей з вікна
Проведені дослідження виявили серйозну проблему, пов'язану з сучасними вікнами. кожен
рік з вікон випадають більше 5000 чоловік, при цьому дві третини з них - діти - така неприємна статистика. В результаті падіння діти отримують серйозні травми, залишаються інвалідами або гинуть. трагедія мо
жет статися в будь-який момент. І навіть закрите вікно не забезпечує повну безпеку: дитина без особливих зусиль повертає ручку і відкриває стулку.
Для того щоб максимально захистити дитину і захистити його від наслідків зайвої цікавості, МАСО пропонує чудове рішення - блокіратор від-
відкривання, який можна додатково встановити на поворотній стулці знизу. Блокіратор найбільш затребуваний мешканцями верхніх поверхів багатоповерхових будинків. Якщо ключ від замкненого вікна у вас в кишені, ви можете бути впевнені в безпеці вашого малюка!
Додатковий захист від випадкового відкривання вікна дітьми Додатково на вікна дитячих кімнат може встановлюватися блокіратор повороту вікна MULTI VENT.
Цей механізм забезпечує легке провітрювання за рахунок розкривається фіксується плеча, захованого під декоративним кожухом, і при цьому зводить
до нуля ризик повного розкриття стулки.

Поворотно-відкидне вікно з фурнітурою MULTI KOMFORT

Поворотно-відкидне вікно з фурнітурою MULTI KOMFORT
Комфорт в нашому повсякденному житті

Життя без перешкод
Можливість самостійно відкрити поворотно-відкидне вікно. Це те, що повинно бути нормою для будь-якого звичайного людини. Навіть якщо він далекий від стандартів середньостатистичного чоловіка середніх років. Хтось із нас менше і слабкіше, тому що прикутий до інвалідного візка, а хтось невисокий від народження. Хтось просто занадто старий. Але у всіх повинні бути рівні можливості. Іноді буває так, що навіть просте вікно представляє перешкоду для людини.


Опис продукту

• Для вікон з ПВХ і дерева з максимальною вагою стулки 80 кг
• Вісь зміщення паза фурнітури 9 і 13 мм
• Ножиці Кomfort, сумісні з фурнітурою
MULTI-TREND і MULTIMATIC
• Максимальна ширина
стулки 1400 мм, максимальна висота стулки 1600 мм
• Ширина відкидання - понад 100 мм
• Периметральна обв'язування вікна, зі стандартних артикулів
• Ручка SKB
• Передбачено блокіратор відкривання стулки, коли важіль внизу по горизонталі

Автоматичне відкидання і закривання з неймовірною легкістю

Вікно відкривається так само легко, як Ваш ноутбук. Завдяки подовженому грифу ручки MACO SKB зменшується сила провороту (принцип важеля).

Комфорт для кожного
Віконна ручка фурнітури MULTI Komfort монтується там, де вона максимально доступна для будь-якої людини:
на нижній горизонталі стулки або вертикально (якщо паз для установки ручки зміщений вниз).
Відкидання і замикання здійснюється без застосування фізичної сили. Всю роботу візьме на себе фурнітура MULTI Komfort.

• При звичайній висоті вікна до ручки можна дотягнутися навіть сидячи
• Подовжений гриф ручки MACO-SKB збільшує дію важеля
• Менша витрата сил, що додається до ручки для відкривання
• Ідеальна для людей з обмеженими можливостями
• Прекрасно підходить для вікон, доступ до яких утруднений
• Ні зайвих перешкод!

Ручка в зоні досяжності
Життя буває часом досить складною
3 Вікно закрито
Периметральна обв'язування передає функцію відкидання або замикання на ножиці Komfort, якщо ручка повернута на 180 градусів. Вікно відкидається і замикається в цьому випадку автоматично. Вам не потрібно докладати ніяких
зусиль. При перекладі ручки в положення 90 градусів і відключенні обмежувача відкривання вікно розкривається в
поворотному положенні. Завдяки подовженому грифу ручки MACO SKB сила, прикладена для відкривання вікна,
мінімізується.

очевидні переваги
Ручка в зоні досяжності
Ручка MACO-SKB розташована на нижній горизонталі стулки або вертикально на стулці зі зміщенням вниз. Таким чином, поворотно-відкидне вікно можна використовувати навіть сидячи, якщо воно встановлено вище, ніж зазвичай, або в місцях з утрудненим доступом, як, наприклад, за який виступає кухонним гарнітуром.

дія важеля
Ручка Мaco-SKB істотно довше стандартної віконної ручки. Завдяки більшій дії важеля значно скорочується сила, прикладена до ручки для відкривання.
Автоматичне відкидання і закривання
Ручка повертається на 180 гра

MACO MULTI INVISIBLE

MACO MULTI INVISIBLE
INVISIBLE - прихована сила
в останні роки неухильно зростає попит на частково або повністю приховану фурнітуру. Причини можуть бути різними, вони залежать від різноманіття смаків клієнтів. Але, без сумніву, причина номер один - це естетика.
INVISIBLE - це не тільки логічна відповідь на цей попит, а й ідеальне рішення для естетичного вікна: повністю прихована фурнітура в сегменті MACO MULTI.
INVISIBLE - бездоганна естетика для віконних систем з дерева і ПВХ

INVISIBLE - огляд переваг:
• Застосовується з усіма замками MACO MULTI-TREND і MACO MULTI-matic.
• Підвищена взломостойкость в області петель.
• Відсутній ефект «містка холоду».
• Ідеальна герметичність.
• Не потрібні декоративні ковпачки.
• Елементи прихованої фурнітури також доступні у виконанні з корозійностійких покриття tricoat.
• Всі регулювання фурнітури можуть проводитися без видалення кріплять саморізів.
• Можливість регулювання петель в трьох площинах.
• Вбудована можливість настройки кута відкривання стулки (90 ° або 95 °).
• Застосовується для систем зі зміщенням 9 і 13 мм.

модифікована кінематика
з фурнітурою INVISIBLE стулка при відкриванні зміщується до центру вікна. Відстань між стулкою і укосом можна скоротити до мінімального. З'являється досить місця для жалюзі і роль-віконниць, а також штор і фіранок.
• Кут відкривання від 90 до 95 градусів: проста настройка кута відкривання вже вбудована в петлеву групу.
• Завдяки тому, що укіс стіни може розташовуватися на відстані, можливо відкривання стулки на 95 градусів. За рахунок цього в вікні відкривається оптично більш досконала перспектива.
Оптимізація кута відкривання

Естетика плюс теплоізоляція
Запобігає «місток холоду»

Фурнітура повністю прихована в фальці, не взаємодіє з теплим повітрям в приміщенні і не створює тим самим «місток холоду».
Ідеальна для дерев'яних стулок урівень.

Зламостійкості фурнітура та рішення INVISIBLE - комбінуються просто
Через компактної конструкції петлі зламостійкості фурнітура може забезпечувати захист в самому кутку вікна.

Елементи INVISIBLE - сумісні, універсальні і вигідні
Вільний вибір фурнітури
Вікна з повністю прихованими елементами фурнітури INVISIBLE можуть виготовлятися як з фурнітурою MACO
MULTI-TREND, так і з фурнітурою MACO MULTI-MATIC.

Twin-Fit фурнітура з дією подвійного відкидання

Twin-Fit фурнітура з дією подвійного відкидання
Два дії одним махом!
Twin-Fit фурнітура з дією подвійного відкидання
Для двостулкових вікон без імпоста
Дві одночасно відкидати стулку - це додатковий аргумент для компаній, чия продукція орієнтована на кінцевого споживача. Особливо в тих випадках, коли важливий гарний зовнішній вигляд вікна і обсяг циркулюючого в приміщенні повітря. Якщо вікно фіксується в відкидному положенні, в цьому випадку може бути використана функція подвійного відкидання обох стулок, що веде до ефекту оптичної гармонії елементів в просторі.
Додаткові функціональні можливості - гармонія і затишок вашого житла ...
Запатентована функція подвійного відкидання стулок
функціонування
з функцією "Twin-Fit" можуть паралельно відкидатися поворотно-відкидна, а також Штульпова стулка.
Функція подвійного відкидання перемикається на кутовому перемикачі
(MULTI MATIC) або кутовий передачі (MULTI TREND)
за допомогою переказу фіксатора на 180 градусів (стандартна функція відкидання). Обидві стулки відкинуті. Для закриття вікна потрібно просто прикрити обидві стулки і провернути ручку назад на 180 градусів.

Застосування "Twin-Fit" в стандартній поворотно-відкидний системі зі спеціальним штульповим механізмом може використовуватися як в ПВХ профілі, так і в дерев'яних конструкціях. Елементи фурнітури також доступні у виконанні з корозійностійких покриттям TRICOAT.
Галузь застосування
• MULTI MATIC
Висота стулки в діапазоні від 430 до 1590 мм, ширина стулки від 320 до 1050 мм.
• MULTI-TREND
Висота стулки в діапазоні від 600 до 1500 мм, ширина стулки від 400 до 1050 мм.
• можливість управління двома стулками за допомогою віконної ручки;
• також можливо відкидання тільки однієї стулки;
• можливість економії площі в приміщенні

7 варіантів провітрювання МАСО MULTI

7 варіантів провітрювання МАСО MULTI
Здоровий вдихаємо повітря для сприятливого мікроклімату приміщення не повинен бути дорогим. Усім відомі механічні вентиляційні установки,
«Забезпечують свіжим повітрям все навколо», але не кожен хоче і може дозволити собі розкіш придбати дорогі механічні агрегати. Ще й
тому, що це можна дуже зручно зробити власними руками.
Наші сім варіантів провітрювання для дерев'яних і пластикових вікон піклуються про надходження свіжому повітрі - за вибором їх також можна встановлювати на вже готову віконну конструкцію. Здоровий мікроклімат в приміщенні - це доступно кожному.

Провітрювач MULTI-Vent
При необхідності бесступенчатого відкривання стулки поворотного або поворотно-відкидного вікна провітрювач MULTI-Vent дозволяє вільно вибирати величину відкривання: завдяки вбудованому подтомажівателю стулка відкривається на бажану ширину і залишається в цьому положенні.
Провітрювач MULTI-Vent складається з двох окремих елементів, які встановлюються на стулку і коробку один навпроти одного і також можуть монтуватися на вже готове вікно.

Кутова передача для багатоступінчастого провітрювання для пластикових
вікон
Додаткову можливість вбудованого в елемент фурнітури багатоступінчастого провітрювання демонструє кутова передача для багатоступінчастого провітрювання. З її допомогою, в залежності від профілю віконної конструкції, можна регулювати стулку в 5 або 7 положеннях провітрювання. При цьому модифіковане таким чином поворотно-відкидне вікно оснащується центральним замком, стандартними ножицями і віконною ручкою з можливістю фіксації стулки під кутом 45 °.

Провітрювач - гребінка, відповідна частина встановлюється під ручку
Пластиковий проветриватель з чотирма насічками кріпиться на віконну коробку. Відповідна частина встановлюється під віконну ручку, підходить до моделей
HARMONY і RHAPSODY. Цим новим варіантом додаткового провітрювання з програми МАСО можна обладнувати вже готові віконні поворотні і поворотно-відкидні конструкції, насічки дозволяють вибирати чотири варіанти ширини відкривання. Провітрювач може встановлюватися як зліва, так і справа.

Провітрювач для поворотного вікна
і для поворотних вікон МАСО пропонує додаткове рішення для регулювання положення провітрюючи на дерев'яних або пластикових вікнах.
Провітрювач встановлюється горизонтально внизу стулки і з'єднується з механізмом. При перекладі ручки в відкинуте положення, проветриватель фіксується у відповідній планці, встановленої на коробці. При цьому ширина відкривання стулки становить приблизно 10 см. Це значення може трохи
варіюватися в залежності від профілю.

Мікропровітрювання за допомогою спеціальних ножиць
як рішення в перехідний сезон можна використовувати мікропровітрювання, достатню для вступу свіжого повітря в осінні і зимові місяці. При перекладі ручку на кут 45 °, верхня частина стулки в області ножиць з мікропровітрюванням відкидається на 10 - 12 мм. Ножиці з мікропровітрюванням можу

Мамонт - надійна опора для великої ваги

Мамонт - надійна опора для великої ваги
Велика площа, багато скла, велику вагу. Висока світлопроникність архітектурних конструкцій має на увазі наявність великих світлових прорізів і важких елементів в корпусі будівель. Навіть незважаючи на великий розмір вікон втрати енергії повинні бути зведені до мінімуму.
В об'єктному будівництві за стандартом застосовується потрійне засклення навіть великогабаритних елементів - серйозне випробування на міцність верхніх і нижніх петель, яке МАСО з легкістю проходить.
енергозбереження = потрійне скління
більше світла = більший розмір вікна
більшої ваги вікна

Більше можливостей у віконному виробництві

Галузь застосування:
• для дерева і ПВХ
• застосовується в важких конструкціях до 180 кг або на вікнах великих розмірів до 3,6 м²
• max ширина фальца на стулці 1800 мм, max висота фальца на стулці 2800 мм
• для MULTI-TREND і MULTI-MATIC
• в залежності від фурнітури клас взломостойкості WK2 (RC 2)

Технічні можливості:
Високоміцні матеріали для довгого терміну служби
• Вища ступінь надійності петель і ножиць
• Посилений штифт верхньої петлі
• Поверхня оцинкована (колір: срібло) або виконана в кольорах RAL

Нижня петля на коробці
• Максимальне навантаження на стулку до 180 кг
• Так як верхня петля кріпиться саморізами, то фрезерувати раму під петлі не потрібно. Рекомендована фрезерування стулки для профілів без ущільнення на наплаву
• Поверхня оцинкована або з захисним
Верхня петля на коробці
• Максимальне навантаження на стулку до 180 кг
• Так як верхня петля кріпиться саморізами, то фрезерувати раму під петлі не потрібно. Рекомендована фрезерування стулки для профілів без ущільнення на наплаву
• Поверхня оцинкована або з захисним покриттям - (за бажанням клієнта може бути виконана в будь-якому з квітів RAL)
• Блокування штифта верхньої петлі за допомогою всувним елемента (див. Малюнок)
• Регулювання по горизонталі + 3 / -2 мм
• Наявність несучих цапф
• Петля-куточок незнімна покриттям - (за бажанням клієнта може бути
виконана в будь-якому з квітів RAL)
• Регулювання по горизонталі +/- 2 мм
• Регулювання по висоті + 3 / -2 мм
• Наявність несучих цапф

Петлевая група МАСО - основні рекомендації при підборі.

Петлевая група МАСО - основні рекомендації при підборі.
Одним з базових елементів сучасної віконної фурнітури, за зовнішньою простотою якою ховається досить складний конструктив, є петлевая віконна група.
Вибір петель, здатних нести ту чи іншу навантаження, визначається загальною вагою стулки, а також моментом сил, який діє на петлеву групу. Момент сил поворотно-відкидного вікна залежить від ширини стулки і розраховується для стулки в режимі відкрито (поворот).

Щоб визначити допустимі розміри стулок в залежності від діючих зусиль (ваги стулки), необхідно звернутися до навантажувальні діаграм, які представлені в технічному каталозі будь-якого виробника фурнітури для петель з різною здатністю навантаження.

При користуванні навантажувальними діаграмами необхідно пам'ятати, що «біла зона» на навантажувальної діаграмі є зоною заборонених розмірів! Якщо точка перетину координат висоти і ширини вікна потрапляє в «білу зону» діаграми, необхідно змінити проектний розмір частини, що відкривається вікна.

Якщо точка перетину координат висоти і ширини вікна виявляється над обмежувальною лінією для заданої ваги стулки, необхідно зменшити вагу скління (наприклад, замінити двокамерний склопакет на однокамерний), або змінити проектний розмір стулки.

Крім того, необхідно дотримуватись рекомендацій по використанню кріплення для несучих і петльових фурнітури елементів відповідно до вимог RAL.

Для стулок вікон з ПВХ вагою менше 80 кг необхідні показники міцності досягаються в тому випадку, якщо будуть встановлені високоякісні саморізи і кріплення на профілі буде здійснений як мінімум через дві профільні перегородки (стінки). При цьому мінімальна товщина першої перегородки повинна складати 2,8 мм. Для стулок вагою понад 80 кг в будь-якому випадку необхідні доповнення у вигляді кріплення через армування профілю.

Самі ж елементи петлевий групи в своєму конструктиві, як стулкова, так і рамна частини, мають позиційні цапфи (штирі), довжина яких також залежить «вантажопідйомності» петлевий групи, яка в свою чергу розраховується згідно з дослідженнями відповідно до вимог RAL- RG 607 / 3 (Таблиця 1).

Регулювання запірних цапф.

Регулювання запірних цапф.
Чи потрібно послаблювати (посилювати) притиск запірних цапф в літній (зимовий) періоди?
З огляду на те, що у наших клієнтів досить часто виникає саме це питання, ми хотіли б зупинитися на цьому моменті докладніше. Перш за все, потрібно почати з того, що
Функція цапф - забезпечувати притиск по всьому периметру прилягання стулки при взаємодії з запірними планками
Крім численних регулювань, якими володіє сучасна віконна фурнітура, існує ще одна, так звана регулювання фурнітури "зима-літо". Суть зазначеної регулювання полягає в зміні ступеня притиснення стулки у міру зміни положення цапф. Чим сильніше притиснута стулка, тим менше продувається вікно.
Запірні цапфи мають три положення: максимального притиску, мінімального притиску і середнє в якому фурнітура поставляється заводом виробником - заводська установка.
При установці цапф в середнє положення, забезпечується достатня, але не надмірне притиснення стулки до рами. При зміні положення цапфи сила притиску також змінюється.
Існує думка, що взимку треба мінімізувати продування через ущільнювач, для чого притиск необхідно посилити (зимовий притиск), влітку, навпаки його можна послабити (річний притиск). Раціональне зерно в цьому, звичайно ж, є. Взимку ми, дотримуючись цього правила, притискаємо максимально сильно, щоб не дуло, а влітку не навантажуємо ущільнювач. Але при такій постановці питання не вдається отримати відповідь, навіщо взимку сильний притиск з мінімальним продуванием, коли вікна все одно повинні періодично відкриватися для провітрювання приміщення, і який тоді сенс в ослабленні притиску влітку, коли вікна та так весь час відкриті?
З іншого боку, чим на більший притиск відрегульована фурнітура, тим з більшою силою стискається ущільнювач. Це добре, коли вікна вже кілька років, і ущільнювач втратив еластичність. У той же час, якщо до межі стиснути ущільнювач в новому вікні, то забезпечивши відмінний притиск в першу зиму ми ризикуємо на другу зіткнуться з необхідністю заміни ущільнювача в наслідок того, що він «запам'ятає» деформацію і вже не повернеться в початковий стан. І чим довше фурнітура буде забезпечити такий притиск, тим більша ймовірність передчасно нашкодити своєму вікна.
У всьому повинна бути міра. Якщо ж діяти за принципом: «маслом каші не зіпсуєш», - не дивуйтеся, якщо на другу-третю зиму ваші вікна будуть продуватися всіма вітрами!

Відмінність 9 мм і 13 мм зміщення осі паза фурнітури.

Відмінність 9 мм і 13 мм зміщення осі паза фурнітури.
У світі існує досить багато різних профільних систем із самими різними параметрами. Більшість з них впливають на підбір фурнітури. Одним з цих параметрів є відмінність в зміщення осі паза фурнітури. Зсув осі паза фурнітури (Versatz) - це відстань від площини, що проходить через центр паза фурнітури, до внутрішнього краю рами в закритому положенні без урахування товщини ущільнювача. Загальноприйнятими (найбільш часто зустрічаються) є на сьогоднішній день 9 мм і 13 мм.

На що впливає цей параметр? Тільки лише на підбір відповідних планок і петлі ножиць. З відповідними планками простіше - якщо зсув 13 мм, то паз фурнітури відстоїть далі і, отже, відповідна планка товщі - це видно навіть на око. Які наслідки неправильного вибору? Якщо поставити 13 мм відповідні планки на 9 мм профіль, то цапфи будуть закриватися з великими труднощами, а мікроліфт взагалі не дасть стулці закритися - він повинен йти на 4 мм далі. Якщо поставити 9 мм планки на 13 мм профіль, то стулка буде бовтатися в закритому положенні - цапфи НЕ будуть діставати до відповідних планок.

Ще більш на працездатність вікна впливає підбір петель - якщо поставити петлю зі зміщенням 13 мм на профіль зі зміщенням 9 мм, то плече петлі виявиться на 4 мм довший, ніж необхідно - вона відіжме профіль, не даючи вікна закритися, з часом деформується і петля, і профіль, а вікно буде гарантовано продуватися. Якщо поставити петлю 9 мм на профіль зі зміщенням 13 мм, то стулка в закритому положенні не встане на місце на все ті ж 4 мм, а наслідками є всі ті ж продування і подальша деформація.

Саме тому слід звертати увагу на конструкцію профілю при підборі фурнітури. Оскільки параметрів профілю набагато більше, ніж описано в статті, то підібрати відповідні планки за принципом 9 мм / 13 мм неможливо - ответка повинна відповідати безлічі вимог для забезпечення функціональності вікна. Для цих цілей існують профільні листи - там вказані конкретні артикули всіх типів відповідних планок і петель, сертифікованих під даний профіль. Профільний лист можна отримати у дилера або представника МАСО в регіоні.
Вимагайте у відповідь планки і петлі відповідно до профільним листом.

Продукцію компанії МАСО можна купити:

Продукцію компанії МАСО можна купити:
1. «АРКАДА-Пласт», м.Київ, тел .: 044 525-XX-XX Показати телефон +380 44 525 2139; 257 895-XX-XX Показати телефон 257 89 57; 492 985-XX-XX Показати телефон 492 98 57 факс: 044 525-XX-XX Показати телефон +380 44 525 2139, представництва в Броварах, Білій Церкві, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Кривому Розі, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Рівному, Сімферополі, Хусті, Чернігові.
2. «ARtec», м.Київ, тел .: 044 407-XX-XX Показати телефон +380 44 407 1160 / 67, представництва в Броварах, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Кіровограді, Луганську, Львові, Одесі, Полтаві, Сімферополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові.
3. «AVATAS», Київська обл., Броварський р-н, с. Зазим'я,
вул. Радгоспна, 3-А, тел. / Факс 050 446-XX-XX Показати телефон +380 50 446 9545, представництва в Броварах, Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Кропивницького, Луганську, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Умані , Харкові, Херсоні, Черкасах.
4. «Metalplast», м.Київ, тел .: 044 594-XX-XX Показати телефон +380 44 594 6721 / 36, представництва у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Ів.-Франківську, Кіровограді, Кременчуці, Луганську, Львові , Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Рівному, Сімферополі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.
Якісні системи для розсувних конструкцій
Електронна фурнітура Maco
MACO: Експерт у питаннях зламостійкості
Петлі Maco Multi Power: мрія кожного споживача
Фурнітура МАСО: сучасний дизайн і «розумна» безпека
Дитяча безпека в продуктах MACO
Энергосберегающие окна с фурнитурой МАСО
Комфорт управления окном ежедневно без ограничений
Фізика фурнітури
Как защитить металлопластиковые окна от взлома. Советы профессионалов
Модульный дверной замок Z-TA для различной высоты двери
Расширяя пространство Вашего дома или когда комфорт становится стандартом
Фурнитура МАСО – доведённый до совершенства интерьер Вашего дома!
Часть 3. Машинерия или О Начале Великого Слияния Сегментов
Часть 2. Предложения Maco по оснащению дверей и обеспечению их бесперебойной работы
Часть 1. Основные причины неисправности дверей или замки тут ни при чём
МАСО PROTECT – пример симбиоза безопасности, технологичности и качества дверной техники
MACO TRESOR — безопасность клиента в его руках
Дверные петли PRO-DOOR – полная комплектация двери!
Энергосбережение и безопасность с фурнитурой МАСО
Дизайн и функциональность завтрашнего дня: понять будущее окна
Мамонт - надёжная опора для большого веса
МАСО – одна из самых высокорентабельных инвестиций в Вашу недвижимость
Безопасность – требование времени
Ручки Maco - выходя за рамки стандартов!
«Если взять в руки молоток, то все проблемы покажутся гвоздями»…
Очерёдность установки ножниц и среднего запора Maco
Регулировка петлевых шаблонов для фурнитуры Maco
Нехитрые правила установки балконной защелки МАСО
Успех Масо проверенный временем – 65 лет на мировом рынке
MACO Protect — дверные замки из Австрии
Рацiональна безпека: концепцiя протизламної фурнiтури МАСО
МАСО — техника в движении
Учасник виставок
Застосування - віконні компанії
- офіційний партнер;
Оновлення: 12.12.2017
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 477
Відгуки про компанію

Артем
Мне надо купить фурнитуру, как ее купить?
9 січ. 2015 р. 17:39
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Эдуард
Здравствуйте, у меня вопрос. Мне установили окна шуко с фурнитурой мако. Все хорошо, но только когда открываю окно на проветривание створка болтается, по сути оно зафиксированно на одной точке, а левая нижняя точка не держит окно. У меня в доме 46 окон и везде такая же проблема. Пожалуйста подскажите в чем проблема. Заранее спасибо. Эдуард
7 бер. 2015 р. 23:08
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

MACO
Добрый день, уважаемый Эдуард!
Будьте добры, обратитесь пожалуйста к производителю окон. Не к установщикам, а именно к тем, кто эти окна собирал.
11 бер. 2015 р. 16:27
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Кайрат
Здравствуйте, мне бы хотелось заказать у вас фурнитуру для окон, или хотя бы прайс на изделия.
7 черв. 2015 р. 18:02
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

MACO
Добрый день! www.maco.ua - на главной страничке наши партнёры - именно с этими вопросами нужно обращаться к ним!
8 черв. 2015 р. 11:36
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Вячеслав
Здравствуйте, мне нужно купить одну детальку от оконной фурнитуры Maco (маленькая деталька с двумя зубчиками и пластмассовой вставкой, которая прикручивается шурупом в раму окна) Где бы можно такую купить в Виннице?
23 лют. 2016 р. 09:30
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

MACO
Добрый день! Сайт maco - на главной страничке наши партнёры - обратитесь к ним пожалуйста.
16 лист. 2017 р. 17:02
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
E-Mail:
слідкувати за відповідями
maco.okna.ua/ua
QR-код сторінки компанії MACO
Посилання для мобільних пристроїв
MACO на мапі
Центральний офіс
Зальцбург, Київ, бульвар Верховнї Ради, 21-Б 02094
Популярність компанії
3 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 110 229
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua