MACO

MACO

Пакет Оптимальний
Зальцбург
Тел .:
Loading 044 559-XX-XX Показати телефон +380 44 559 9707
Тел .:
Loading 044 559-XX-XX Показати телефон +380 44 559 9707
  • Профіль компанії
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

MACO

Австрійська фірма `Mayer & Co` - виробник фурнітури MACO - була заснована паном Лоренцом Майєром в 1947 році, хоча перша власна продукція - залізні вироби, будівельна та меблева фурнітура - була випущена підприємством ще в 1923 році. З 1952 року Mayer & Co. з першим заводом розміщується в Зальцбурзі. З 1957 року підприємство спеціалізується на виробництві поворотно-відкидної фурнітури, а в 1968 році розробляє першу власну конструкцію фурнітури для поворотно-відкидного вікна, яка визначила розвиток фірми на довгі роки вперед. З 1994 року є володарем сертифікату якості DIN ISO 9001.
MACO пов'язує свій успіх в першу чергу з якістю своєї продукції.

Структура МАСО:
У нас 3 заводи (в Австрії), 1 в Росії (поставки тільки для Росії) і 6 складських підприємств (Польща, Нідерланди, Китай, Великобританія, Італія, Німеччина)

07 листопада 2007 року в Україні в місті Києві було зареєстровано офіційне представництво австрійської фірми Mayer & Co. Beschlaege (торгова марка МАСО), одного з провідних європейських виробників віконної і дверної противзломної фурнітури, дверних замків, віконних ручок, а також фурнітури для віконниць.
Мета представництва - в першу чергу технічна підтримка та технічне забезпечення клієнтів, якими є як фірми виробники віконних конструкцій, які застосовують у своєму виробництві продукцію фірми MACO, так і офіційні дилери в Україні компанії MACO, якими є фірми "Аркада-Пласт", "Артек", "Єврофасад", "МЕТАЛПЛАСТ"
У даний час фірма MACO виводить на ринок України свої нові розробки, які, ми впевнені, зацікавлять вітчизняних виробників віконних конструкцій, що прагнуть підвищити технологічність свого виробництва і оснастити свої конструкції механізмами, що відповідають сучасним вимогам комфорту і безпеки.
MACO MULTI - Протизломна фурнітура
MACO MULTI-TREND перевірена роками високоякісна система поворотною і поворотно-відкидної фурнітури для пластикових і дерев'яних вікон
MACO MULTI-МATIC нове покоління поворотної і поворотно-відкидної фурнітури
MACO RAIL-SYSTEM - зсувна фурнітура - рішення для зсувних, розсувних і відкидних, а також підйомних елементів.
MACO PROTECT Дверні замки
MACO EMOTION - віконні ручки
MACO TRICOT - нова формула проти корозії
MACO RUSTICO - фурнітура для віконниць; RUSTICO - premium - поверхня - тришаровий захист від корозії

Регіональні представники в Україні:
Корольов Богдан 067 353-XX-XX Показати телефон +380 67 353 3635 Львівська, Волинська, Рівненська та Вінницька області
Бугра Володимир 067 687-XX-XX Показати телефон +380 67 687 5262 Закарпатська та Івано-Франківська області
Волошин Олександр 067 694-XX-XX Показати телефон +380 67 694 9312 Донецька, Луганська, Дніпропетровська і Харьківська області
Шуляковський Андрій 067 472-XX-XX Показати телефон +380 67 472 2218 Черкаська, Кіровоградська, Полтавська і Сумська області
Савичев Андрій 067 741-XX-XX Показати телефон +380 67 741 4167 Миколаїв, Одеса, Херсон
Ференчук Андрій 067 468-XX-XX Показати телефон +380 67 468 1270 Київ і область, Чернігівська та Житомирська області
Кіхну Юрій 067 447-XX-XX Показати телефон +380 67 447 6865 Продакт-менеджер, технічні питання

MACO MULTI Якісна фурнітура для вікон

MACO MULTI Якісна фурнітура для вікон
Актуальні тенденції будівництва - це прямі лінії і відмова від надмірностей. Якщо ми перенесемо ці тренди у віконну та дверну галузі, то знайдемо відсутність випираючих елементів, приховану фурнітуру, все більш витончені віконні рами і інтеграцію в конструкції функцій системи домашньої автоматизації. При цьому однією з головних вимог до кожного вікна є зламостійкость. МАСО постійно працює над розвитком цих напрямків. Бездоганність якості підтверджує наша десятирічна функціональна гарантія на поворотну та поворотно-відкидну фурнітуру MULTI. Функціональність підтверджують сертифікати за стандартами QM 328 і RAL-GZ 607/3. Екстра-корозійностійке покриття фурнітури TRICOAT- Plus може бути обрано в якості додаткової опції.

MACO PROTECT Якісна фурнітура для дверей

MACO PROTECT Якісна фурнітура для дверей
Завдяки своїй функціональності дверні замки MACO вдосконалюють кожну вхідну, міжкімнатні двері та двері запасного виходу, як в приватному будинку, так і в громадському будинку. Інноваційна система замикання в декількох точках допомагає ефективно захищати власність і особистий простір людини від шкоди і збитків. Додаткові аспекти, такі як шумо, - і теплоізоляція, також є важливими з точки зору комфорту при використанні замків з керуванням без ключа.
також є важливими з точки зору комфорту при використанні замків з керуванням без ключа.

MACO RAIL-SYSTEM Якісна фурнітура для ззсувних конструкцій

MACO RAIL-SYSTEM Якісна фурнітура для ззсувних конструкцій
Дана фурнітура забезпечує комфортне управління високих розсувних стулок для красивого панорамного виду. Також можливе легке управління багатостулкових конструкцій. Це важливо при наявності великого прорізу на перших поверхах приватних будинків. Додатковим елементом програми розсувних дверей є дизайнерські ручки і спеціальне захисне покриття фурнітури TRICOAT-Plus. Надійна фурнітура МАСО для розсувних дверей має функціональну гарантію терміном на 10 років. Експлуатаційна надійність підйомно-розсувної системи фурнітури підтверджена нормами якості QM 346, а відкидо-зсувної системи нормами якості QM 347.

MACO VENT Клапан провітрювання

MACO VENT Клапан провітрювання
У зв'язку з високою щільністю захисних шарів фасадів будівель, що утворюється усередині приміщень, відносна вологість не може виходити назовні без додаткових заходів щодо провітрювання. Передумовами для цього є конденсат, погане повітря в приміщенні, бактерії і утворення цвілі. Прихований клапан провітрювання для вікон ПВХ є кращою альтернативою центральній і децентралізованій систем провітрювання. Інтелектуальна саморегульована система режимів провітрювання, встановлен в клапані, стежать за оптимальним повітрообміном і захистом від вологості відповідно до вимог норм DIN 1946-6. Додатковою перевагою є можлівість ручного регулювання ступенів режимів провютрювання від «Повністю відкритого» до «щільно закритого».

MACO ущільнювачі

MACO ущільнювачі
Маленька деталь з великим значенням
Невже можливо, що вікно з потрійним склопакетом, посиленим профілем і численними точками притиску може продувати? Так, це трапляється при проблемах з ущільнювачем. Неймовірно, але ця, здавалося б, другорядна деталь є технологічною ланкою, що з'єднує різні матеріали зі складною геометрією, і є бар'єром для продування, найважливішим елементом для енергозбереження, звукоізоляції і комфорту.

МАСО ущільнювачі для ...

Вікон
​Ущільнювачі MACO для вікон і дверей доступні в різних формах і розмірах. Компетентні консультанти MACO допоможуть вам вибрати правильний ущільнювач для стулки, рами або навісу. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що ущільнювач підходить до вашого вікна, дверей чи фурнітури.

Міжкімнатних дверей
​Ущільнювачі з трьох сторін міжкімнатних дверей істотно знижують звук удару при закритті і сприяють створенню акустичного комфорту.

Підйомо-зсувої фурнітури
​Для легкого і плавного руху широкоформатних підйомно-розсувних конструкцій (HS) необхідні ущільнювачі високої якості з особливим ковзанням і геометрією. Саме такі, як у МАСО, які, завдяки відсутності швів в кутах і здатності відновлювати геометрію, гарантують відсутність продування і попадання дощової води, а також звукоізоляцію.

Вхідних дверей
Поряд зі звичайними ущільнювачами МАСО поставляє прокладки, які максимально ущільнюють зазор між дверима та підлогою за допомогою спеціальної підйомно-опускної системи, що є ідеальним рішенням для герметизації дверей квартир і готельних номерів.

Дверні пороги Personal

Дверні пороги Personal
Підходить до Ваших дверей
Поріг Транзит, ідеально підходить для геометології профілю, унікальний ще і тим, що він зконструйований, виходячи з потреб і конструктивних особливостей. Transit Personal має всі переваги продукту за індивідуальним замовленням без ризиків та великих інвестицій. Це продукт, який виготовлений спеціально під ваші вимоги та ідеально підходить: для вхідних дверей та портальних конструкцій будь-якого вигляду.

Гнучкий до застосування
Поріг підганяють під профіля, а не навпаки

Виготовлення на замовлення
​Поріг Personal доступний в двох виконаннях. Завдяки висувному профілю (A) і варіабельністі обмежувача (B) ширина рами може становити від 68 до 113 мм, а глибина фальцу від 24 до 56 мм. За запитом можна підібрати вирівнюючі пластини.


Надійна герметизація
Захист від продування і попадання дощової вологи забезпечується завдяки геометрії порога і, перш за все, завдяки ідеальному взаємодії із середнім ущільненням віконної системи. Завдяки периметральної ущільнення досягається максимальна герметизація також і в кутах.

Дверні пороги розсувні MACO

Дверні пороги розсувні MACO
Максимальні показники на випробувальному стенді

​Розсувний поріг Transit гарантує першокласні герметичні властивості від продування і попадання дощової води. Ці характеристики - результат синергії декількох елементів - ущільнювача, заглушок і гумових накладок, розроблених з метою забезпечення максимального ефекту при мінімальній обробці. Але крім технічних характеристик, було належним чином також звернуто увагу на дизайн: кожні двері виглядають гармонійно і привабливо.

MULTI-MATIC Поворотна і поворотно-відкидна фурнітура

MULTI-MATIC Поворотна і поворотно-відкидна фурнітура
Основний механізм, зламостійкі роликові i.S.-цапфи і блокіратор-підіймач складають основу кожного гарнітура. Залежно від бажаних додаткових функцій ви можете додавати до цього інші елементи MULTI-MATIC. Якщо потрібно підвищити клас зламостойкості, стандартні відповідні планки потрібно замінити на зламостійкі i.S. до потрібного класу опору зламу.

EMOTION віконні ручки

EMOTION віконні ручки
Віконні ручки, будучи видимим і «контактним» елементом світлопрозорих конструкцій, несуть важливу естетичну і функціональне навантаження. Ручки призводять вікна в рух, а також залишають яскраві візуальні і тактильні враження. Бездоганна якість віконних ручок МАСО підтверджується функціональної гарантією виробника на 12 років.

MACO RUSTICO віконниці для стильних фасадів

MACO RUSTICO віконниці для стильних фасадів
Саме такою є фурнітура MACO RUSTICO, призначена для монтажу на дерев'яні, пластикові чи алюмінієві віконниці, і при цьому забезпечує широку функціональність всієї конструкції. Високоякісне захисне покриття і широкий набір технічних рішень додає ще більше переваг фурнітурі RUSTICO.Віконні віконниці є одночасно елементом, що прикрашає зовнішній вигляд будівлі, а також важливою функціональною складовою. Вони створюють тінь, захищають від вітру і дощу і протистоять несанкціонованому проникненню всередину будинку. І при цьому задають стиль всьому фасаду. Чи то середземноморський стиль, заміський шарм або стилізація архітектури минулого століття: віконні віконниці будуть працювати тільки з надійною і високоякісною фурнітурою.

openLife: умная система контроля доступа в режиме реального времени

openLife: умная система контроля доступа в режиме реального времени
Можливість відкрити двері листоноші, який приніс вам посилку, в той час, коли вас немає вдома. Впустити дитину, яка забула свої ключі, в той час, коли ви знаходитесь на роботі. У будь-який час надати доступ до приміщення співробітникам або гостям: з MACO openLife це можливо. Привести вікна в відкидне положення по дорозі додому, щоб повернутися в провітрене приміщення. Сучасна віддалена система контролю доступом в режимі реального часу пропонує більше можливостей, комфорту і безпеки життя своїх споживачів.
Доступ в кімнати, офіс, кімнати для переговорів, на виробництво і т.д. можна обмежити тимчасовими правами для різних груп людей. Завдяки зашифрованій передачі даних на базі запатентованого пристрою, що зчитує / записуючого пристрою система MACO openLife гарантує найвищий рівень безпеки. При цьому, в даному рішенні комбінуються наша фурнітура з електроприводом (наприклад, 3-фалевий автоматичний замок Z-TA або електронна віконна фурнітура MACO-E-Beschlag) з електронними компонентами, такими як IQ, настінним зчитувальним пристроєм або електронним замком від лідера ринку в області систем контролю доступу. Вона легко монтується, без допомоги кабельного з'єднання, проста і інтуїтивно зрозуміла для кінцевих споживачів.

Система контролю доступом openDoor

Система контролю доступом openDoor
Двері будинку, квартири або запасного виходу повинні мати можливість відкриватися не тільки за допомогою ключа. Така комфортна система контролю доступом реалізована у MACO в чотирьох варіантах і включає наявність спеціального з'єднувального кабелю. Система контролю доступом openDoor рекомендована до використання, в першу чергу, з замками з трьома фалевими язичками з програми PROTECT Z-TA Comfort. Формула успіху: безпека замка Z-TA + зручне управління openDoor: оптимальний комфорт.

PRO-DOOR Дверні петлі

PRO-DOOR Дверні петлі
Програма дверних петель складається з варіантів: від простих накладних петель для дверей запасних виходів до високоякісних роликових петель, встановлюваних в дверях центрального входу. Петлі, призначені для вхідних і запасних дверей з ПВХ з вагою стулки до 120 кг, оснащені регулюванням в трьох площинах. Запатентована кулькова опора запобігає провисання стулки. Спеціально для англійського ринку доступний оригінальний варіант петель.

Петлевая група МАСО - основні рекомендації при підборі.

Петлевая група МАСО - основні рекомендації при підборі.
Одним з базових елементів сучасної віконної фурнітури, за зовнішньою простотою якою ховається досить складний конструктив, є петлевая віконна група.
Вибір петель, здатних нести ту чи іншу навантаження, визначається загальною вагою стулки, а також моментом сил, який діє на петлеву групу. Момент сил поворотно-відкидного вікна залежить від ширини стулки і розраховується для стулки в режимі відкрито (поворот).

Щоб визначити допустимі розміри стулок в залежності від діючих зусиль (ваги стулки), необхідно звернутися до навантажувальні діаграм, які представлені в технічному каталозі будь-якого виробника фурнітури для петель з різною здатністю навантаження.

При користуванні навантажувальними діаграмами необхідно пам'ятати, що «біла зона» на навантажувальної діаграмі є зоною заборонених розмірів! Якщо точка перетину координат висоти і ширини вікна потрапляє в «білу зону» діаграми, необхідно змінити проектний розмір частини, що відкривається вікна.

Якщо точка перетину координат висоти і ширини вікна виявляється над обмежувальною лінією для заданої ваги стулки, необхідно зменшити вагу скління (наприклад, замінити двокамерний склопакет на однокамерний), або змінити проектний розмір стулки.

Крім того, необхідно дотримуватись рекомендацій по використанню кріплення для несучих і петльових фурнітури елементів відповідно до вимог RAL.

Для стулок вікон з ПВХ вагою менше 80 кг необхідні показники міцності досягаються в тому випадку, якщо будуть встановлені високоякісні саморізи і кріплення на профілі буде здійснений як мінімум через дві профільні перегородки (стінки). При цьому мінімальна товщина першої перегородки повинна складати 2,8 мм. Для стулок вагою понад 80 кг в будь-якому випадку необхідні доповнення у вигляді кріплення через армування профілю.

Самі ж елементи петлевий групи в своєму конструктиві, як стулкова, так і рамна частини, мають позиційні цапфи (штирі), довжина яких також залежить «вантажопідйомності» петлевий групи, яка в свою чергу розраховується згідно з дослідженнями відповідно до вимог RAL- RG 607 / 3 (Таблиця 1).

Регулювання запірних цапф.

Регулювання запірних цапф.
Чи потрібно послаблювати (посилювати) притиск запірних цапф в літній (зимовий) періоди?
З огляду на те, що у наших клієнтів досить часто виникає саме це питання, ми хотіли б зупинитися на цьому моменті докладніше. Перш за все, потрібно почати з того, що
Функція цапф - забезпечувати притиск по всьому периметру прилягання стулки при взаємодії з запірними планками
Крім численних регулювань, якими володіє сучасна віконна фурнітура, існує ще одна, так звана регулювання фурнітури "зима-літо". Суть зазначеної регулювання полягає в зміні ступеня притиснення стулки у міру зміни положення цапф. Чим сильніше притиснута стулка, тим менше продувається вікно.
Запірні цапфи мають три положення: максимального притиску, мінімального притиску і середнє в якому фурнітура поставляється заводом виробником - заводська установка.
При установці цапф в середнє положення, забезпечується достатня, але не надмірне притиснення стулки до рами. При зміні положення цапфи сила притиску також змінюється.
Існує думка, що взимку треба мінімізувати продування через ущільнювач, для чого притиск необхідно посилити (зимовий притиск), влітку, навпаки його можна послабити (річний притиск). Раціональне зерно в цьому, звичайно ж, є. Взимку ми, дотримуючись цього правила, притискаємо максимально сильно, щоб не дуло, а влітку не навантажуємо ущільнювач. Але при такій постановці питання не вдається отримати відповідь, навіщо взимку сильний притиск з мінімальним продуванием, коли вікна все одно повинні періодично відкриватися для провітрювання приміщення, і який тоді сенс в ослабленні притиску влітку, коли вікна та так весь час відкриті?
З іншого боку, чим на більший притиск відрегульована фурнітура, тим з більшою силою стискається ущільнювач. Це добре, коли вікна вже кілька років, і ущільнювач втратив еластичність. У той же час, якщо до межі стиснути ущільнювач в новому вікні, то забезпечивши відмінний притиск в першу зиму ми ризикуємо на другу зіткнуться з необхідністю заміни ущільнювача в наслідок того, що він «запам'ятає» деформацію і вже не повернеться в початковий стан. І чим довше фурнітура буде забезпечити такий притиск, тим більша ймовірність передчасно нашкодити своєму вікна.
У всьому повинна бути міра. Якщо ж діяти за принципом: «маслом каші не зіпсуєш», - не дивуйтеся, якщо на другу-третю зиму ваші вікна будуть продуватися всіма вітрами!

Відмінність 9 мм і 13 мм зміщення осі паза фурнітури.

Відмінність 9 мм і 13 мм зміщення осі паза фурнітури.
У світі існує досить багато різних профільних систем із самими різними параметрами. Більшість з них впливають на підбір фурнітури. Одним з цих параметрів є відмінність в зміщення осі паза фурнітури. Зсув осі паза фурнітури (Versatz) - це відстань від площини, що проходить через центр паза фурнітури, до внутрішнього краю рами в закритому положенні без урахування товщини ущільнювача. Загальноприйнятими (найбільш часто зустрічаються) є на сьогоднішній день 9 мм і 13 мм.

На що впливає цей параметр? Тільки лише на підбір відповідних планок і петлі ножиць. З відповідними планками простіше - якщо зсув 13 мм, то паз фурнітури відстоїть далі і, отже, відповідна планка товщі - це видно навіть на око. Які наслідки неправильного вибору? Якщо поставити 13 мм відповідні планки на 9 мм профіль, то цапфи будуть закриватися з великими труднощами, а мікроліфт взагалі не дасть стулці закритися - він повинен йти на 4 мм далі. Якщо поставити 9 мм планки на 13 мм профіль, то стулка буде бовтатися в закритому положенні - цапфи НЕ будуть діставати до відповідних планок.

Ще більш на працездатність вікна впливає підбір петель - якщо поставити петлю зі зміщенням 13 мм на профіль зі зміщенням 9 мм, то плече петлі виявиться на 4 мм довший, ніж необхідно - вона відіжме профіль, не даючи вікна закритися, з часом деформується і петля, і профіль, а вікно буде гарантовано продуватися. Якщо поставити петлю 9 мм на профіль зі зміщенням 13 мм, то стулка в закритому положенні не встане на місце на все ті ж 4 мм, а наслідками є всі ті ж продування і подальша деформація.

Саме тому слід звертати увагу на конструкцію профілю при підборі фурнітури. Оскільки параметрів профілю набагато більше, ніж описано в статті, то підібрати відповідні планки за принципом 9 мм / 13 мм неможливо - ответка повинна відповідати безлічі вимог для забезпечення функціональності вікна. Для цих цілей існують профільні листи - там вказані конкретні артикули всіх типів відповідних планок і петель, сертифікованих під даний профіль. Профільний лист можна отримати у дилера або представника МАСО в регіоні.
Вимагайте у відповідь планки і петлі відповідно до профільним листом.

Продукцію компанії МАСО можна купити:

Продукцію компанії МАСО можна купити:
1. «АРКАДА-Пласт», м.Київ, тел .: 044 525-XX-XX Показати телефон +380 44 525 2139; 257 895-XX-XX Показати телефон 257 89 57; 492 985-XX-XX Показати телефон 492 98 57 факс: 044 525-XX-XX Показати телефон +380 44 525 2139, представництва в Броварах, Білій Церкві, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Кривому Розі, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Рівному, Сімферополі, Хусті, Чернігові.
2. «ARtec», м.Київ, тел .: 044 407-XX-XX Показати телефон +380 44 407 1160 / 67, представництва в Броварах, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Кіровограді, Луганську, Львові, Одесі, Полтаві, Сімферополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові.
3. «AVATAS», Київська обл., Броварський р-н, с. Зазим'я,
вул. Радгоспна, 3-А, тел. / Факс 050 446-XX-XX Показати телефон +380 50 446 9545, представництва в Броварах, Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Кропивницького, Луганську, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Умані , Харкові, Херсоні, Черкасах.
4. «Metalplast», м.Київ, тел .: 044 594-XX-XX Показати телефон +380 44 594 6721 / 36, представництва у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Ів.-Франківську, Кіровограді, Кременчуці, Луганську, Львові , Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Рівному, Сімферополі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.
Вхідні двері майбутнього від MACO
Нова фурнітура MACO MULTI-MATIC
Огляд новинок MACO на Fensterbau Frontale 2018
Якісні системи для розсувних конструкцій
Електронна фурнітура Maco
MACO: Експерт у питаннях зламостійкості
Петлі Maco Multi Power: мрія кожного споживача
Фурнітура МАСО: сучасний дизайн і «розумна» безпека
Дитяча безпека в продуктах MACO
Энергосберегающие окна с фурнитурой МАСО
Комфорт управления окном ежедневно без ограничений
Фізика фурнітури
Как защитить металлопластиковые окна от взлома. Советы профессионалов
Модульный дверной замок Z-TA для различной высоты двери
Расширяя пространство Вашего дома или когда комфорт становится стандартом
Фурнитура МАСО – доведённый до совершенства интерьер Вашего дома!
Часть 3. Машинерия или О Начале Великого Слияния Сегментов
Часть 2. Предложения Maco по оснащению дверей и обеспечению их бесперебойной работы
Часть 1. Основные причины неисправности дверей или замки тут ни при чём
МАСО PROTECT – пример симбиоза безопасности, технологичности и качества дверной техники
MACO TRESOR — безопасность клиента в его руках
Дверные петли PRO-DOOR – полная комплектация двери!
Энергосбережение и безопасность с фурнитурой МАСО
Дизайн и функциональность завтрашнего дня: понять будущее окна
Мамонт - надёжная опора для большого веса
МАСО – одна из самых высокорентабельных инвестиций в Вашу недвижимость
Безопасность – требование времени
Ручки Maco - выходя за рамки стандартов!
«Если взять в руки молоток, то все проблемы покажутся гвоздями»…
Очерёдность установки ножниц и среднего запора Maco
Регулировка петлевых шаблонов для фурнитуры Maco
Нехитрые правила установки балконной защелки МАСО
Успех Масо проверенный временем – 65 лет на мировом рынке
MACO Protect — дверные замки из Австрии
Рацiональна безпека: концепцiя протизламної фурнiтури МАСО
МАСО — техника в движении
Учасник виставок
Застосування - віконні компанії
- офіційний партнер;
Оновлення: 19.03.2018
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 477
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

MACO
Добрый день! Сайт maco - на главной страничке наши партнёры - обратитесь к ним пожалуйста.
16 лист. 2017 р. 17:02
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Вячеслав

MACO
Добрый день! www.maco.ua - на главной страничке наши партнёры - именно с этими вопросами нужно обращаться к ним!
Поскаржитися на СПАМ
Здравствуйте, мне нужно купить одну детальку от оконной фурнитуры Maco (маленькая деталька с двумя зубчиками и пластмассовой вставкой, которая прикручивается шурупом в раму окна) Где бы можно такую купить в Виннице?
23 лют. 2016 р. 09:30
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

MACO
Добрый день! www.maco.ua - на главной страничке наши партнёры - именно с этими вопросами нужно обращаться к ним!
8 черв. 2015 р. 11:36
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Кайрат
Здравствуйте, мне бы хотелось заказать у вас фурнитуру для окон, или хотя бы прайс на изделия.
7 черв. 2015 р. 18:02
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

MACO
Добрый день, уважаемый Эдуард!
Будьте добры, обратитесь пожалуйста к производителю окон. Не к установщикам, а именно к тем, кто эти окна собирал.
11 бер. 2015 р. 16:27
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Эдуард
Здравствуйте, у меня вопрос. Мне установили окна шуко с фурнитурой мако. Все хорошо, но только когда открываю окно на проветривание створка болтается, по сути оно зафиксированно на одной точке, а левая нижняя точка не держит окно. У меня в доме 46 окон и везде такая же проблема. Пожалуйста подскажите в чем проблема. Заранее спасибо. Эдуард
7 бер. 2015 р. 23:08
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Артем
Мне надо купить фурнитуру, как ее купить?
9 січ. 2015 р. 17:39
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
maco.okna.ua/ua
QR-код сторінки компанії MACO
Посилання для мобільних пристроїв
MACO на мапі
Центральний офіс
Зальцбург, Київ, бульвар Верховнї Ради, 21-Б 02094
Популярність компанії
1 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 117 806
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua